0948 658 297 info@biosante.sk

Prostriedok na ručné umývanie riadu Purenn aloe vera a brusnica 500ml

6,66 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, amfolytické tenzidy (rastlinné) 5%-15%, aniónové tenzidy (rastlinné) 5%-15%, chlorid sodný, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), glycerín, výťažok z mesiačika lekárskeho (nechtíka)*, výťažok z rumančeka kamilkového*, výťažok z listu aloe barbadensis (vera)*, výťažok z brusníc (bobúľ)*, sorban draselný (potravinársky), aróma*, *zložka z biologického hospodárstva

Prostriedok na ručné umývanie riadu je vďaka extraktom z aloe vera, nechtíka, harmančeka a brusníc mimoriadne šetrný k pokožke rúk a dokonale silný na riady a poháre. Veľmi dobre pení. Špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku, zanecháva ruky hebké a nevysušuje ich.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú pre ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga