0948 658 297 info@biosante.sk

Multifunkčný čistiaci prostriedok v spreji Purenn do kuchyne jablko a jarabina 500ml

9,32 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, aniónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, neiónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), výťažok z plodov jablka*, výťažok z plodov jarabiny oskorušovej (oskoruša)*, ), sorban draselný (potravinársky), aróma*, *zložka z biologického hospodárstva

Koncentrovaná formula s výťažkami z jablka a jarabiny účinne čistí všetky hladké a umývateľné povrchy v domácnosti. Prostriedok na báze rastlín bezpečne odstraňuje mastnotu, plesne, vodný kameň a iné bežné nečistoty.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga