0948 658 297 info@biosante.sk

Multifunkčný čistiaci prostriedok v spreji Purenn na sklenené povrchy jahoda a citrón 500ml

7,99 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, neiónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, kyselina mliečna, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), ocot vínny, výťažok z jahody lesnej (jahody)*, ), sorban draselný (potravinársky), aróma*, *zložka z biologického hospodárstva

Koncentrovaná formula s vínnym octom a jahodovým extraktom účinne čistí každý sklenený povrch, zrkadlá a okná vo vašom príbytku. Špeciálny recept na rastlinnej báze bezpečne odstraňuje všetky nečistoty, škvrny od vody a mastnoty a zanecháva ich krásne lesklé.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga