0948 658 297 info@biosante.sk

Čistiaci prostriedok Purenn na podlahy Animal friendly s nechtíkom a kamilkami 1l

11,98 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, aniónové tenzidy (rastlinné) < 5%, neiónové tenzidy (rastlinné) < 5%, kyselina citrónová, výťažok z mesiačika lekárskeho (nechtíka)*, výťažok z rumančeka kamilkového*, sorban draselný (potravinársky), etanol (rastlinného pôvodu), *zložka z biologického hospodárstva

Vysokoúčinný čistiaci prostriedok v bio kvalite na podlahy bez vôňe je vhodný do každej domácnosti so zvieratami a malými deťmi. Formula obsahuje výťažky z harmančeka a nechtíka a je špeciálne navrhnutá na čistenie všetkých druhov podláh, vďaka čomu zachová ich prirodzený vzhľad a lesk.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

Použitie: 2-3 vrchnáčiky na 10 litrov vody

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2023 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga