0948 658 297 info@biosante.sk

Aviváž Purenn levanduľa a aloe vera 1l

9,32 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, Dihydrogenated Palmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (rastlinný), xantánová guma, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), sorban draselný (potravinársky), výťažok z aloe vera*, aróma*,*zložka z biologického hospodárstva

Špeciálna aviváž v bio kvalite plná rastlinných extraktov, s éterickými olejmi pre príjemnú mäkkosť a jemnú vôňu vášho prádla. Znižuje statickú elektrinu a odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

Použitie: 1 vrchnáčik do posledného plákania. Balenie vystačí na cca 30 až 40 praní.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga