0948 658 297 info@biosante.sk

Tekutý prací prostriedok Purenn na farebné textílie 1l

13,31 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, aniónové tenzidy (rastlinné) 15%-30%, neiónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, uhličitan sodný (sóda na pranie), glycerín, xantánová guma, chlorid sodný, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), sorban draselný (potravinársky), výťažok z mesiačika lekárskeho (nechtíka)*, výťažok z aloe vera*, aróma*,*zložka z biologického hospodárstva

Silná kombinácia prirodzených čistiacich prísad v kombinácii s nechtíkovým extraktom a aloe vera, zanechá vaše oblečenie čisté, jemne voňavé a žiarivé. Neobsahuje fosfáty ani optické rozjasňovače ako bežné čistiace prostriedky. Je vhodný pre všetky farebné textílie vyrobené z bavlny, ľanu, konope, mikrovlákien (ako je fleece) a tiež aj tkaninových zmesí vhodných na pranie medzi 30 a 60°.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

Použitie: viď obal - dávkujte podľa stupňa znečistenia tkaniny a podľa stupňa tvrdosti vody. Pri dávkovaní 1 vrchnáčika ( 30 ml ) do pracieho cyklu toto litrové balenie vystačí na cca 35 praní.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2023 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga