0948 658 297 info@biosante.sk

Univerzálny tekutý prací prostriedok Purenn 1l

13,31 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, aniónové tenzidy (rastlinné) 15%-30%, neiónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, uhličitan sodný, glycerín, xantánová guma, chlorid sodný, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), sorban draselný (potravinársky), výťažok z mesiačika lekárskeho (nechtíka)*, výťažok z maliny červenej*, aróma*,*zložka z biologického hospodárstva

Silná kombinácia prirodzených rastlinných čistiacich zložiek v bio kvalite, doplnená o malinový extrakt a jemnú vôňu levandule, zanechá vaše oblečenie, uteráky a posteľnú bielizeň svieže a čisté. Neobsahuje fosfáty ani optické zjasňovače. Vhodné pre všetky farebné aj biele textílie vyrobené z bavlny, ľanu, konope a tkaninových zmesí na pranie medzi 30 a 95 °C.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

Použitie: 1 vrchnáčik 30ml na jedno pranie na cca 4,5 kg prádla. Balenie vystačí na 30 praní, závisí od znečistenia prádla a tvrdosti vody, info na obale.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga