0948 658 297 info@biosante.sk

Prostriedok na umývanie riadu AlmaWin rakytník a mandarínka 1l

6,39 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

>=5 % <15 % neiónové tenzidy (cukrové tenzidy), <5 % aniónové tenzidy (rastlinné sulfáty mastného alkoholu), aromatické látky (esenciálny pomarančový olej *a esenciálny mandarínkový olej*), limonény, linaloolej. Ďalšie zložky: voda, etanol, kuchynská soľ, kyselina mliečna, výťažok z plodov rakytníka, pšeničné proteíny, 100 % zložiek je prírodného pôvodu,*zložka z biologického hospodárstva

Prostriedok na umývanie riadu AlmaWin nezanecháva na riade šmuhy a je jemný voči pokožke rúk vďaka znovuzmastňujúcim pšeničným proteínom. Pri umývaní príjemne ovocne vonia.

AlmaWin sa stará o spojenie dobrej účinnosti s čo možno najlepšou znášanlivosťou voči pokožke a okoliu. Výrobky AlmaWin sú eko-certifikované, biologicky dobre odbúrateľné koncentráty. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného alebo minerálneho pôvodu. A tam, kde je to možné, pochádzajú z biologického hospodárstva. Výrobky sú úspešne dermatologicky testované. To zaručuje dobrú znášanlivosť pokožky. Štandardom je recyklovateľné balenie a použitie FSC-certifikovaných kartónov a papiera zo starého papiera. Od roku 2018 sa používajú aj nádoby z 95 % (PE) príp. 100% (PET) recyklovateľného odpadu plastov.

Použitie: Prostriedok na úmývanie riadu používajte ako obvykle na každodenné umývanie. Dávkujte úsporne.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Krajina pôvodu hlavných zložiek: rôzne krajiny

Skladovanie: v suchu

Upozornenie:

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. Uchovávať mimo dosah detí. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Nádoby odhadzujte do odpadu len úplne prázdne. Obsahuje limonény. Môže vyvolať alergické reakcie.

 

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga