0948 658 297 info@biosante.sk

Čistiaci prostriedok Purenn na WC 1l

10,65 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, ≤ 5% amfolytické tenzidy (rastlinné), ≤ 5% aniónové tenzidy (rastlinné), kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), kyselina octová, chlorid sodný, výťyžok z listov eukalyptu guľatoplodého, výťažok z plodov borievky obyčajnej, sorban draselný (potravinársky), aróma*,*zložka z biologického hospodárstva

Koncentrovaná formula doplnená rastlinnými výťažkami z borievky a eukalyptu účinne čistí toaletu a zanecháva ju prírodne voňavú. Zároveň účinne odstraňuje najodolnejšie škvrny od vodného kameňa a nečistoty.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga