0944 561 038 / 0944 561 041 info@biosante.sk

Tekutý prací prostriedok Purenn pre deti s kamilkami 1l

10,- € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Destilovaná voda, aniónové tenzidy (rastlinné) 15% -30%, neiónové tenzidy (rastlinné) ≤ 5%, uhličitan sodný, glycerín, xantánová guma, chlorid sodný, kyselina citrónová, etanol (rastlinného pôvodu), sorban draselný (potravinársky), výťažok z mesiačika lekárskeho (nechtíka)*, výťažok z maliny červenej*, aróma*,*zložka z biologického hospodárstva

Špeciálny prací gél v bio kvalite pre deti s príjemnou sladkou vôňou malín. Tento prací prostriedok sa nevstrebáva do pokožky, nespôsobuje vyrážky ani nevysušuje pokožku a je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku. Povrchovo aktívne látky s obsahom rastlinných tenzidov a extraktu z nechtíka sú bezpečné a účinné pre všetky tkaniny vrátane hodvábu, vlny, ľanu, bavlny aj mikrovlákien.

Purenn vyrába ekologické prostriedky do domácnosti - na pranie aj upratovanie. Je to dokonalá synergia efektívnych čistiacich funkcií a prírodných rastlinných extraktov, ktoré nepredstavujú ohrozenie pre ľudí či životné prostredie a sú plne biologicky odbúrateľné. Purenn používa iba prírodné povrchovo aktívne látky, ktoré sú priamo zodpovedné za čistenie a umývanie. Rastlinné extrakty a esencie pochádzajú z ich regiónu z trvalo udržateľného hospodárstva. Prípravky Purenn sú bezpečné pre všetky živočíchy akvakultúry a neovplyvňujú biologickú kvalitu vôd. Purenn si dáva mimoriadne záležať aj na domácich miláčikoch - všetky produkty sú priateľské k zvieratkám a neobsahujú žiadne esenciálne oleje či iné zložky, ktoré sú ne toxické.

Výrobca: Purenn

Krajina pôvodu: Litva

0944 561 038 / 0944 561 041 info@biosante.sk

© 2019-2020 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga