0948 658 297 info@biosante.sk

Tabletky do umývačky riadu AlmaWin 25 ks

9,33 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

>=15% <30% bielidlo na kyslíkovej báze, <5% neiónové tenzidy (rastlinné cukrové tenzidy), enzýmy (proteáza, amyláza geneticky nemanipulované), arómy, limonény, citral. Ďalšie zložky: nátriumcitrát, kalcinovaná sóda, TAED (aktivátor bielidla), polyaspartát sodný, voda, sorbitol, hydrouhličitan sodný, kremičitan sodný, bentonit, rastlinný olej, sodná soľ kyseliny jantárovej. 91,0% zložiek je prírodného pôvodu.

Tabletky do umývačky riadu umyjú Váš riad dôkladne a hygienicky čisto. Potrebujete 1 tabletku na jedno umývanie. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku umývania dbajte na to, aby bolo v umývačke dostatok soli do umývačky a leštidla a aby Vaša úmývačka riadu bola nastavená na tvrdosť miestnej vody.

AlmaWin sa stará o spojenie dobrej účinnosti s čo možno najlepšou znášanlivosťou voči pokožke a okoliu. Výrobky AlmaWin sú eko-certifikované, biologicky dobre odbúrateľné koncentráty. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného alebo minerálneho pôvodu. A tam, kde je to možné, pochádzajú z biologického hospodárstva. Výrobky sú úspešne dermatologicky testované. To zaručuje dobrú znášanlivosť pokožky. Štandardom je recyklovateľné balenie a použitie FSC-certifikovaných kartónov a papiera zo starého papiera. Od roku 2018 sa používajú aj nádoby z 95 % (PE) príp. 100% (PET) recyklovateľného odpadu plastov.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Krajina pôvodu hlavných zložiek: rôzne krajiny

Skladovanie: v suchu

Upozornenie:

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Uchovávať mimo dosahu detí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. PRI POŽITÍ: Ústa vypláchnuť. NEVYVOLÁVAŤ zvracanie. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Obsahuje subtilisin. Môže vyvolať alergické reakcie.

 

 

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga