0948 658 297 info@biosante.sk

Leštidlo do umývačky riadu AlmaWin biologicky odbúrateľné 500ml

6,56 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

Etanol, kyselina mliečna, kyselina citrónová, cukrové tenzidy, mastný alkohol, voda.

Leštidlo do úmývačky riadu zabezpečuje bezozvyškové osušenie a optimálny lesk. AlmaWin leštidlo do umývačky je plne biologicky odbúrateľné. Pokiaľ sa na vašom riade po vysušení tvoria pruhy, je dávka leštidla príliš vysoká. Pri kvapkách alebo fľakoch je dávka leštidla nízka. Pri správnom dávkovaní ubúda vodný fim rovnomerne. Skontrolujte si správne nastavenie dávkovania podľa údajov výrobcu umývačky.

AlmaWin sa stará o spojenie dobrej účinnosti s čo možno najlepšou znášanlivosťou voči pokožke a okoliu. Výrobky AlmaWin sú eko-certifikované, biologicky dobre odbúrateľné koncentráty. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného alebo minerálneho pôvodu. A tam, kde je to možné, pochádzajú z biologického hospodárstva. Výrobky sú úspešne dermatologicky testované. To zaručuje dobrú znášanlivosť pokožky. Štandardom je recyklovateľné balenie a použitie FSC-certifikovaných kartónov a papiera zo starého papiera. Od roku 2018 sa používajú aj nádoby z 95 % (PE) príp. 100% (PET) recyklovateľného odpadu plastov.

Použitie:

Optimálny výsledok dosiahnete spolu s AlmaWin prostriedkom na umývanie riadu a AlmaWin soľou do umývačky. Použite všetky tri prostriedky jednej značky, nakoľko tieto optimálne spolupôsobia.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Krajiny pôvodu hlavných zložiek: rôzne krajiny

Skladovanie: v suchu

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga