0948 658 297 info@biosante.sk

Bielidlo na báze kyslíka AlmaWin 400g

5,53 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

≥15%<30% bielidlo na báze kyslíka (perouhličitan sodný), <5% neiónové tenzidy (rastlinné cukrové tenzidy). Ďalšie zložky: uhličitan sodný (pracia sóda), hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbóna), síran sodný, TAED (aktivátor bielidla), citrát sodný (sodná soľ kyseliny citrónovej). 96% zložiek je prírodného pôvodu.

Bielidlo na báze kyslíka AlmaWin je účinné od 30°C.

AlmaWin sa stará o spojenie dobrej účinnosti s čo možno najlepšou znášanlivosťou voči pokožke a okoliu. Výrobky AlmaWin sú eko-certifikované, biologicky dobre odbúrateľné koncentráty. Starostlivo vyberané prírodné suroviny sú rastlinného alebo minerálneho pôvodu. A tam, kde je to možné, pochádzajú z biologického hospodárstva. Výrobky sú úspešne dermatologicky testované. To zaručuje dobrú znášanlivosť pokožky. Štandardom je recyklovateľné balenie a použitie FSC-certifikovaných kartónov a papiera zo starého papiera. Od roku 2018 sa používajú aj nádoby z 95 % (PE) príp. 100% (PET) recyklovateľného odpadu plastov.

Použitie:

V automatickej práčke: ako soľ na škvrny alebo bielidlo, vhodné pri teplotách od 30°C do 95°C. Biele prádlo zostane žiarivo biele, zabraňuje zošednutiu.

V umývačke riadu: proti sfarbeniu čajom, kávou, paradajkovou alebo mrkvovou šťavou.

Proti pachom a na čistenie odpadových potrubí.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Krajiny pôvodu hlavných zložiek: rôzne krajiny

Skladovanie: v suchu

Upozornenie

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. Uchovávať mimo dosah detí. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Obal odhadzujte do odpadu len úplne prázdny.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2023 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga