0948 658 297 info@biosante.sk

Práškový koncentrovaný prostriedok na umývanie do umývačky riadu 1,25kg 50 umývacích cyklov

14,80 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

>=15% <30% bielidlo na báze kyslíka, <5% neiénové tenzidy (rastlinné cukrové tenzidy), enzýmy (proteáza, amyláza geneticky nemanipulované), vonné látky (prírodný éterický eukalyptusový olej*). *0,05% zložiek z biologického hospodárstva. Ďalšie zložky: nátriumcitrát, sóda, hydrouhličitan sodný, kremičitany sodné, sodná soľ kyseliny polyasparagínovej , sodná soľ kyseliny jantárovej. 94,0% zložiek je prírodného pôvodu.

Koncentrovaný prostriedok na umývanie do umývačky riadu umyje Váš riad hygienicky čisto. Účinne odstraňuje zvyšky jedál, škrobu a bielkovín.

Koncetrovaný prostriedok na umývanie riadu do umývačky nasypte do dávkovacej nádobky. Pre veľmi dobrý účinok umývacieho prostriedku doporučujeme použiť ho spolu s AlmaWin soľou do umývačky riadu a AlmaWin leštidlom. Doporučujeme pravidelne umývať pri vyšších teplotách, čo zároveň  udržiava a čistí Vašu umývačku riadu. Dbajte na to, aby Vaša umývačka bola nastavená na miestnu tvrdosť vody. Pri ťažšie odstrániteľných škvrnách od kávy a čaju doporučujeme pridanie AlmaWin bielidla na báze kyslíku.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Skladovanie: v suchu

Upozornenie:

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. Uchovávať mimo dosah detí. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Obsahuje proteázu. Môže vyvolať alergické reakcie. Nádoby odhadzujte do odpadu len úplne prázdne.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga