0948 658 297 info@biosante.sk

Univerzálny prací prostriedok levanduľa 2kg 36 pracích cyklov

24,05 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

>=5 % <15 % mydlo (mydlo a mydlo z rastlinného oleja*), bielidlo na báze kyslíka, <5 % aniónové tenzidy (rastlinné sulfáty mastného alkoholu), neiónové tenzidy (rastlinné cukrové tenzidy), vonné látky (prírodný éterický lavandinový* a levanduľový olej*), linaloolej, enzýmy (geneticky nemanipulovaná proteáza). *0,54 % zložiek je z biologického hospodárstva. Ďalšie zložky: fylosilikáty, sóda, hydrouhličitan sodný, kyselina citrónová, sodné soli kyseliny polyasparagínovej, TAED (aktivátor bielidla), prírodný ryžový škrob. 97 % zložiek je prírodného pôvodu. Bez optických zosvetľovačov, plnív a konzervačných látok.

AlmaWin univerzálny koncentrovaný prací prostriedok je vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody, pre biele a stálofarebné farebné prádlo a pre teploty od 30°C do 95°C.

Univerzálny prací prostriedok je vhodný pre biele a stálofarebné farebné prádlo z bavlny a zo zmiešaných bavlnených tkanín pre teploty od 30°C do 95°C. Vyznačuje sa výbornou pracou silou aj pri veľmi znečistenom prádle pre svoj eko-prací systém na báze rastlinného mydla a aktívnych pracích zložiek z rastlinných obnoviteľných surovín. Obsahuje zoslňovač pracieho účinku z aktívneho kyslíka, ktorý umožňuje odstraňovať škvrny a zabraňuje zošednutiu bieleho prádla. Optické zjasňovače sú preto zbytočné a prostriedok ich neobsahuje. Univerzálny prací prostriedok nie je vhodný na vlnu a hodváb a ani nestálofarebné textílie. Zvlášť sa to ukazuje pri väčšom počte pracích cyklov. Dodržujte pokyny výrobcu pre ošetrovanie a čistenie Vášho prádla. Predpieranie nie je v princípe potrebné. Na odstránenie extrémnych fľakov odporúčame AlmaWin kyslíkové bielidlo, na predošetrenie AlmaWin žlčové mydlo/jadrové mydlo. Dôležité pre alergikov: vždy dôkladne vypláchať, prípadne použiť aj 2. pláchací cyklus.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Krajiny pôvodu hlavných zložiek: rôzne krajiny

Skladovanie: v suchu

Upozornenie

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. Uchovávať mimo dosah detí. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Obal odhadzujte do odpadu len úplne prázdny.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga