0948 658 297 info@biosante.sk

Prací prostriedok na farebné a jemné prádlo lipový kvet 2kg 64 pracích cyklov

25,07 € na sklade

Popis produktu

Zloženie

>=5 % <15 % mydlo (mydlo a mydlo z rastlinného oleja*), <5 % aniónové tenzidy (rastlinné sulfáty mastného alkoholu), neiónové tenzidy (rastlinné cukrové tenzidy), vonné látky (olejový parfém zložený z prírodných éterických  olejov*), limonény, enzýmy (geneticky nemanipulovaná proteáza). *0,61 % zložiek je z biologického hospodárstva. Ďalšie zložky: sóda, hydrouhličitan sodný, vrstvený silikát, sodné soli kyseliny citrónovej, kyselina citrónová, glyceridy mastných kyselín, prírodný ryžový škrob, výťažok z kvetov lipy. 99 % zložiek je prírodného pôvodu.

AlmaWin COLOR prací prostriedok je vhodný pre farebné a jemné prádlo pre teploty od 30°C do 60°C.

AlmaWin COLOR je vhodný na farebné a jemné textílie z bavlny, zmiešaných vlákien, ľanu a umelých vlákien pre teploty od 30°C do 60°C. Vyznačuje sa výbornou a vláknašetriacou pracou silou už od 30°C. . Predpieranie nie je v princípe potrebné. Univerzálny prací prostriedok nie je vhodný na vlnu a hodváb a ani nestálofarebné textílie. Zvlášť sa to ukazuje pri väčšom počte pracích cyklov. Dodržujte pokyny výrobcu pre ošetrovanie a čistenie Vášho prádla. Predpieranie nie je v princípe potrebné. Na odstránenie extrémnych fľakov odporúčame AlmaWin kyslíkové bielidlo, na predošetrenie AlmaWin žlčové mydlo/jadrové mydlo. . AlmaWin COLOR nie je vhodný na vlnu a hodváb. Dodržujte pokyny výrobcu pre ošetrovanie a čistenie Vášho prádla. Kvôli kombinácii rastlinného mydla a aktívnych pracích zložiek z rastlinných obnoviteľných surovín je obzvlášť šetriaci k pokožke a životnému prostriediu. Je vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody (viď dávkovanie na obale). Je veľmi ľahko biologicky odbúrateľný. Zvlášť sa to ukazuje pri väčšom počte pracích cyklov: 1kg stačí na 32 praní, 2 kg na 64 praní. Dôležité pre alergikov: vždy dôkladne vypláchať, prípadne použiť aj 2. pláchací cyklus.

Výrobca: AlmaWin

Krajina pôvodu: Nemecko

Skladovanie: v suchu

Upozornenie:

POZOR: Spôsobuje ťažké podráždenie očí. Balenie a etiketu uschovajte pre prípad konzultácie s lekárom. Uchovávať mimo dosah detí. PRI KONTAKTE S OČAMI: Niekoľko minút dôkladne vymývať vodou. Ak máte kontaktné šošovky, tieto podľa možnosti odstrániť. Ďalej vyplachovať vodou. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva: požiadajte o pomoc lekára/lekárske odporučenie. Môže vyvolať alergické reakcie. Nádoby odhadzujte do odpadu len úplne prázdne.

0948 658 297 info@biosante.sk

© 2019-2024 Biosante. Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga